Kurzové sázení

Vlastní tipy jsou dlouhodobě přínosnější, nežli cizí

U kurzového sázení jsou rekreační sázkaři často svedeni na velice jednoduchou a snadnou cestu a to vsázet podle tipů cizích sázkařů. Často vidíme reklamy na chytráky, kteří využívají důvěřivosti anebo spíše pohodlnosti pseudosázkařů. Zaplatí se horentní sumy a lenoch věří, že dostane tipy, na kterých prudce vydělá. Dosti velká očekávání na fakt, že sázkaře neznáme, nevíme jaký je a proč by vlastně měl chtít úplatu, když na nich může sám vydělávat. Ono je totiž jednodušší vydělat na tipu, který dopadne jakkoliv než riskovat ztrátu.

V této chvíli pak nastává přirozená otázka jestli to vlastně není celé jenom podvod a dotyčný vydělává pouze na zmiňované lenosti. V podstatě takovému sázkaři stačí například u tenisu dát polovině zákazníkům echo na hráče 1 a druhé polovině na druhého hráče. V tuto chvílí dosáhne 50% úspěšnosti nehledě na zisky ze všech tipů. Těm co sázka vyšla, jistě stoupne euforie a vsadí znovu. A takto se točí klienti dokola s tím, že ti úspěšnější doporučují dalším lenochům. Jistě jste si povšimli, že provozovatel takové služby nemusí ani tušit pravidla sportu, přesto pomocí matematiky a statistiky vydělá dokonce i s nějakými spokojenými zákazníky.

Samozřejmě ne všichni jsou podvodníci a jako kapky v moři se vyskytují sázkaři, kteří opravdu odvádějí kus práce a jejich počínání je bráno jako profi sázení s kvalitními informacemi, jejich vyhodnocením a celkově value bettingu.

Když už jakž takž zvládáme pozadí kurzového sázení, například jak se tvoří kurz, proč kurzy padají/rostou apod. a zkušeností se získáváním a zpracováním informací, pak jistě nejlepším tipem je ten Váš vlastní.

Ano, skrývá se zatím spousta času, tréninku, umu, ale drtivá většina kvalitních a dlouhodobě ziskových tipérů potvrdí důvěru v sebe sama, tedy své vlastní tipy. Ono totiž taková práce má dalekosáhlejší důsledky. Pokud vyhrajeme, kromě zisku si odnášíme i zkušenost, ze které lze těžit i příště. V případě prohry je třeba analyzovat chyby a příště se jich vyvarovat. Analýza těchto chyb se nám může v budoucnu vrátit většími zkušenostmi a kvalitnějšími odhady. Hlavně neoplakávat prohranou sázku, i když ta by neměla bankroll tolik zdecimovat z důvodu dodržování money managementu.

Na závěr bude nejlepší, jak to tak bývá, zmínit kombinaci. Takže vyhledat opravdu kvalitního sázkaře podávajícího kvalitní informace a sázky a nejlépe, když jej znáte i osobně v kombinaci s vlastním tipem. Tyto dva tipy následně srovnat, ale hlavně porovnat informace na základě, kterých se tip vytvořil. Sázkař klidně může platit pouze za informace než pouze za samotný tip. Je to dřina, práce, ale více kvalitních hlav má více kvalitních výsledků.

Více na téma Kurzové sázení se dočtete v knize Kurzové sázení krok za krokem.
Reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti