Kurzy na míru

TÉMATA:
– Základy programování s Pythonem
– Objektově orientované programování a GUI v Pythonu (je potřeba umět základy algoritmizace a Pythonu)
– Databázový dotazovací jazyk SQL
– Základy PHP (je potřeba umět základy HTML)

ŠKOLY

V případě zájmu o kurz pouze pro Vaši školu, se neváhejte na mne obrátit prostřednictvím emailu info@mozkovna.net a jistě se na podmínkách domluvíme. Kurz by probíhal v prostorách Vaší školy, kam rád přijedu.

Primárně se nabídka týká brněnských škol nicméně pokud by nabídka byla oboustranně zajímavá či výhodná, jistě se domluvíme.

Délka:
Přibližně 4 – 5 hodin. Tato doba je asi nejefektivnější, jelikož během ní lze probrat základy a současně procvičit na příkladech. Delší doba by mohla vést k únavě a menší pozornosti.

Minimální počet účastníků:
10

Cena:
1 000 Kč / osoba

O lektorovi:
Od roku 2010 jsem učitelem programování na průmyslové škole v Brně a současně je programování mým volnočasovým koníčkem. Školní prostředí je mi tedy velmi známé a mám představu o požadavcích na studenty a obsahu učiva.

SOUKROMÉ SKUPINY

Pokud Vám nevyhovuje samostudium formou online kurzů, nechcete řešit své vzdělávání přes zaměstnavatele a současně je vás alespoň 10 zájemců, je možnost domluvit se na individuálním setkání v Brně. Termín i místo navrhujete vy, což je výhoda oproti klasickému kurzu pro veřejnost, kdy termín a místo určuje lektor.

Délka:
4 – 5 hodin

Cena:
1 000 Kč / osoba

V případě zájmu mne kontaktujte na email info@mozkovna.net.

INDIVIDUÁLNÍ VÝUKA

Nabízím i možnost individuální výuky v Brně, tzn. pouze Vy a já, nikdo nás nebude rušit. V takovém případě, ale preferuji dlouhodobější spolupráci. Pokud se budete chtít naučit nějakou oblast, pak má smysl 2 – 3 hodiny týdně alespoň 2 – 3 měsíce. Záleží jak Vám to půjde a jak si budete jisti. Vše bude samozřejmě postavené na procvičování a osvojování.

Cena:
1 000 Kč / hodina
Příklad výpočtu: 1 000 Kč hodinová sazba * 2 hodiny týdně * 4 týdny v měsíci = 8 000 Kč za měsíc * 2 měsíce = 16 000 Kč / 2 měsíce / 2 hodiny týdně

1 vyučovací hodina = 60 minut

V případě zájmu mne kontaktujte na email info@mozkovna.net.