Otázky a odpovědi

Můj účet

Registrace umožňuje přiřadit kurz ke konkrétnímu účtu, přistupovat k zaplaceným kurzům a sledovat svůj vývoj. Registrovat zdarma se můžete zde.

Pro vystavení faktury za zaplacení je potřeba Vaše jméno a příjmení, dále IP adresu při registraci a emailovou adresu pro komunikaci s Vámi. Více o osobních údajích si můžete přečíst zde.

Na každé stránce je v horní části černý pruh, kde napravo je odkaz Přihlásit. Stejným způsobem se lze takto i registrovat.

Online kurzy

Online kurzy jsou v textové podobě setříděné do lekcí. Po absolvování každé lekce stisknutím tlačítka Dokončit, danou lekci označíte jako dokončenou.

Kurz lze zakoupit pouze po přihlášení ke svému účtu. Nastat tak mohou 2 situace:

a) Účet ještě nemáte
Registrujte se, automaticky budete přihlášeni, vyberte kurz, stiskněte tlačítko KOUPIT, potvrďte objednávkový formulář a stiskněte tlačítko OBJEDNAT.

b) Účet již máte
Přihlaste se, vyberte kurz, stiskněte tlačítko KOUPIT, potvrďte objednávkový formulář a stiskněte tlačítko OBJEDNAT.

Pokud se neregistrujete nebo nepřihlásíte, nevadí. Po stisknutí tlačítka KOUPIT budete vyzváni k registraci či přihlášení, následně budete pokračovat objednávkovým formulářem.

Po přihlášení do svého účtu klikněte na Objednávky, kde je přehled Vašich objednávek, vyberte kurz podle čísla objednávky a klikněte na Zobrazit. Dále klikněte na název kurzu, čímž se dostanete do detailu kurzu a zvolte záložku Osnova. Kliknutím na libovolnou lekci se dostanete do kurzu.

Další možností je přihlásit se ke svému účtu, vybrat kurz, který máte koupený a v záložce Osnova zvolit lekci.

                                

Především internetové připojení a internetový prohlížeč (Firefox, Opera, Edge apod.). Instalace programu potřebného pro práci je popsána na začátku kurzu.

Přesně 53 týdnů od zaplacení kurzu. Tento krok je zvolen záměrně, jelikož má motivovat k pravidelnému učení a opakování, čímž dojde k osvojení nových poznatků.

Platba

Prozatím pouze bankovním převodem, částku zašlete na účet 1026233026/3030, variabilní symbol = číslo objednávky. Po přijetí platby bude kurz přidán k Vašemu účtu.

V emailu, který obdržíte po objednání, je vložen QR kód s přednastavenými údaji pro rychlejší a pohodlnější platbu.

Ne. Jelikož se jedná o bezhotovostní platbu na bankovní účet, která EET nepodléhá.